Poznaj dokładnie taktyki wykorzystywane w ataku ransomware oraz metody przeciwdziałania atakom

Ransomware jest nadal najbardziej kosztownym i najbardziej szkodliwym zagrożeniem dla biznesu na świecie. Jeden z najważniejszych powodów tego stanu rzeczy to fakt, że wielu pracowników wie niewiele o ransomware oraz jak się przed nim chronić. 

Większość pracowników nigdy nie widziała ataku ransomware i firmy muszą wziąć to pod uwagę tworząc plan ochrony przed atakami. Gdy Twoi pracownicy zobaczą jak wygląda atak ransomware, będą w stanie zdać sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie ze sobą niesie i świadomie współuczestniczyć w optymalizacji planu bezpieczeństwa w firmie.

Podczas webinaru zademonstujemy jak wygląda atak ransomware oraz narzędzia i taktyki, które Ty i Twoi pracownicy możecie zastosować aby im zaprobiegać.

Poruszymy następujące kwestie:

  • Rola "czynnika ludzkiego" w atakach ransomware i dlaczego pracownicy są często najsłabszym ogniwem podczas cyberataku
  • Zmieniające się taktyki ataków ransomware i ich znaczenie dla Twojej firmy i pracowników
  • W jaki sposób pracownicy mogą pomóc Twojej firmie w zabezpieczaniu urządzeń, unikając luk w zabezpieczeniach i podejmując inne działania przeciwdziałające cyberatakom, w tym atakom ransomware
  • Sposoby zastosowania mechanizmów opartych na inteligencji maszynowej do odzyskiwania wszelkich danych zaszyfrowanych na początku ataku
  • Strategie i narzędzia, których możesz użyć aby obronić się przed atakiem ransomware, chronić swoje dane i uniknąć przestoju
Dlaczego powinieneś wziąć udział w webinarze?

Cyberprzestępca może zaatakować Twoją firmę z użyciem oprogramowania ransomware w każdej chwili. Twoi pracownicy mogą pomóc w rozpoznaniu i unieszkodliwieniu ataku zanim spowoduje on szkody finansowe czy straty spowodowane utratą reputacji.
Dzięki wiedzy na temat tego w jaki sposób działa ransomware, Twoja firma będzie dobrze przygotowana na wypadek ataku, niezależnie od tego kiedy się wydarzy. 

Zarejestruj się na webinar, przyślemy ci checklistę, która pomoże Ci przygotować się na atak ransomware.
Dariusz Mumot
Senior Solutions Engineer, Acronis

Dariusz od ponad 20 lat zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży rozwiązań IT w regionie Europy Wschodniej. Wśród jego klientów są zarówno największe firmy w regionie, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Ściśle współpracuje z partnerami i dystrybutorami, wspierając ich działania sprzedażowe i szkoląc w zakresie oferowanych rozwiązań. Od ponad ośmiu lat pracuje dla firmy Acronis, zajmując się tematami związanymi z technologiami ochrony danych, technologiami chmurowymi oraz rozwiązaniami mobilnego dostępu i udostępniania plików.

Speaker Name
Speaker Title

Sed ac purus sit amet nisl tincidunt tincidunt vel at dolor. In ullamcorper nisi risus, quis fringilla nibh mattis ac. Mauris interdum interdum eros, eget tempus lectus aliquet at. Suspendisse convallis suscipit odio, ut varius enim lacinia in. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Speaker Name
Speaker Title

Sed ac purus sit amet nisl tincidunt tincidunt vel at dolor. In ullamcorper nisi risus, quis fringilla nibh mattis ac. Mauris interdum interdum eros, eget tempus lectus aliquet at. Suspendisse convallis suscipit odio, ut varius enim lacinia in. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Zobacz prawdziwy atak ransomware i dowiedz się, jak go powstrzymać


Zarejestruj się tutaj: